biuro@pilamis.pl

42 278 22 63

AKTUALNOŚCI

1 lipca 2022

Nowa siedziba Pilamis

1 lipca 2022r. zmieniamy siedzibę naszej firmy. Zapraszamy pod nasz nowy adres w Łodzi przy ulicy Smugowej 40.

29 lutego 2018

Nowa strona internetowa

Z przyjemnością informujemy, ze uruchomiliśmy dla Państwa nową odsłonę naszej strony internetowej. Wierzymy, że przypadnie ona Państwu do gustu i jeszcze bardziej pozwoli uatrakcyjnić naszą ofertę.

11 stycznia 2018

10-lecie Pilamis

Dnia 11 stycznia 2018r. w Restauracji Congresowa w Łodzi odbył się jubileusz 10-lecia Pilamis sp. z o.o. sp.k.
W uroczystości wzięło udział ponad 100 gości, a wśród nich pracownicy, partnerzy biznesowi i klienci, przedstawiciele firm z sektora prywatnego, jak również jednostek samorządu terytorialnego. 

Oficjalna część wieczoru rozpoczęła się od przywitania gości przez założycieli spółki: Prezesa – Andrzeja Miśkiewicza oraz V-ce Prezesa – Jakuba Pilarskiego. Jednocześnie Zarząd dziękował za wieloletnią współpracę, zaangażowanie w tworzenie i rozwój spółki zarówno pracownikom, jak również kontrahentom. Nie obyło się bez anegdot i powrotów do początku działalności Pilamis, która od 2008r. funkcjonowała pod nazwą PM Pilarski Miśkiewicz. Pierwsze inwestycje firma realizowała przede wszystkim w zakresie budownictwa infrastrukturalnego, rozszerzając przez lata wachlarz usług i portfolio, na bazie współpracy z prestiżowymi podmiotami administracji publicznej i prywatnymi podmiotami. Mocną stronę firmy stanowi wykwalifikowany, rzetelny i zgrany zespół, dobrze znający realia branży budowlanej – co podkreśla Zarząd Spółki Pilamis.

Po części oficjalnej, Gospodarze zaprosili gości na uroczystą kolację, a następnie do uczestniczenia w części artystycznej, prowadzonej przez Pana Krzysztofa Drabik – trzykrotnego Mistrza Polski, Europy, Chin i Dalekiego Wschodu oraz Wicemistrza Pucharu Świata w sztuce flair.